Pokażę Ci, jak zbudować przyjacielskie relacje ze swoimi klientami!

Zbuduj relację, opartą na filarach przyjaźni, a Twój klient zostanie Twoim najwierniejszym ambasadorem.

Nazywam się Ewelina Ciach i witam Cię w Customer2Friend!

Od 18 lat pomagam firmom zmieniać i rozwijać się w obszarach związanych z doświadczeniem klienta (CX) wykorzystując do tego techniki Design Thinking oraz ko-kreacji. 

Ukończyłam studia magisterskie SGH na kierunku Metody Ilościowe i Systemy Informatyczne. Jestem certyfikowanym praktykiem CX/Customer Experience Practitioner, DT/Design Thinking Practitioner, PM Practitioner (PMP, Prince2, IPMA, Agile) a także autorką strategii Customer2Friend, dzięki której firmy zwiększają lojalność swoich klientów oraz wskaźnik poleceń. 

Customer Experience to coś więcej!

Wierzę, że aktywne słuchanie klientów i zrozumienie ich prawdziwych potrzeb w połączeniu z  optymalną technologią, unikalnym designem i dobrym pomysłem biznesowym jest kluczem do sukcesu.

  • Specjalizuję się w optymalizacji ścieżek klienta.
  • Mój największy sukces to moment, w którym mówisz "wow!" i "aha!". 
  • Klienci doceniają w mojej pracy zaangażowanie i koncentrację na celu.
  • Uwielbiam w Customer Experience, że dotyczy każdego z nas jako klienta.
  • Chcę ci pomóc w skutecznej transformacji CX.

Opinie klientów Customer2Friend

Ewelina pomogła nam odkryć wyzwania, z których nie zdawaliśmy sobie sprawy i pomogła nam lepiej zrozumieć potrzeby naszych klientów i rozwiązania wymagane do zaspokojenia tych potrzeb. Super profesjonalna i przyjazna.

Enda Kelly  Chief Digital Officer www.rapha.cc

Ewelina skutecznie gromadzi wymagania biznesowe, udziela wskazówek dotyczących najlepszych praktyk oraz stosuje wiedzę technologiczną i produktową w celu zaspokojenia potrzeb biznesowych, wydajnościowych i technologicznych klienta. 

Jakub Janicki  VP Commerzbank

Niezawodny pracownik zespołowy. Otwarta na dyskusje na temat nowych rozwiązań. Podczas pracy nad projektem jest postrzegana jako gracz zespołowy i osoba zorientowana na cel z konstruktywnym podejściem.  Jest niezwykle wysokiej jakości atutem każdego projektu, w który zdecyduje się zaangażować.

Bartosz Witorzeńć Head of CRM Pekao

Customer experience

Inwestuj w budowanie bliskiej relacji z klientem, ponieważ ma to kluczowy wpływ na sukces i wzrost twojej marki!

Klienci, którzy czują się cenieni i dobrze obsłużeni, zazwyczaj stają się bardziej lojalni wobec marki. Pozytywne doświadczenia sprawiają, że chętniej wracają i podejmują kolejne zakupy. W rezultacie, taki klient staje się cennym źródłem stabilnych przychodów dla firmy.

Lojalność i powtarzalność zakupów

Jeśli klient czuje, że został wysłuchany i jego problem został rozwiązany, jest bardziej skłonny pozostać lojalny wobec marki i powtarzać zakupy jej produktów lub usług.

Rekomendacje i pozytywny wizerunek

Rekomendacje od zadowolonych klientów są bardziej wartościowe niż tradycyjne reklamy, ponieważ są oparte na zaufaniu między ludźmi.

Rozwój produktów i usług

Kiedy marka aktywnie słucha swoich klientów, może lepiej zrozumieć ich potrzeby i oczekiwania. A to pozwala na ulepszanie istniejących produktów i wprowadzanie na rynek nowych rozwiązań.

Z mojej ekspertyzy CX skorzystali m.in.:

Zapisz się na Newsletter

Jak zamienić klienta w przyjaciela dzięki strategii Customer2Friend?

>